Rusza plebiscyt SUPER DACH 2020 – wybierz, zagłosuj i wygraj!

Zapraszamy do wzięcia w głosowaniu SUPER DACH 2020 dostępnym na fanpejdżu @Superdekarz.

Zdjęcia biorące udział w plebiscycie zostały przesłane przez dekarzy zrzeszonych w programie SUPERDEKARZ i przedstawiają dachy położone przez nich w 2020 roku. Redakcja wytypowała 50 zdjęć, które pretendują do tytułu SUPER DACHU 2020. Osoby głosujące na najpiękniejsze dachy mogą wygrać odkurzacz mobilny SEVERIN, przydatny zarówno w aucie i w domu. Pierwszy etap głosowania upływa 25 lutego 2021 r.

Zasady plebiscytu:

I ETAP – głosowanie “w ciemno”

W pierwszym etapie plebiscytu pokazujemy nieopisane zdjęcia. Każdy głosujący może oddać maksymalnie 10 głosów (lubię to!) na zdjęcia pogrupowane w 3 kategorie:

a. Dach nowy (30 propozycji)
B. Renowacja dachu (10 propozycji)
C. Dach z lotu ptaka (drona) (10 propozycji)

Zliczone w I etapie polubienia pozwolą redakcji wybrać 12 półfinałowych zdjęć, które ponownie poddane zostaną głosowaniu.

II ETAP – odkrywamy karty!

Na tym etapie wraz z 12 zdjęciami przedstawiamy wykonujących dachy SUPERDEKARZY oraz ich firmy. Ponownie uruchomimy głosowanie, aby wybrać 3 najbardziej popularne zdjęcia, czyli SUPER DACHY 2020 oraz ich wykonawców.

Osoby, które oddały głos w oby etapach,  a dodatkowo  w drugim etapie plebiscytu w sposób profesjonalny i przekonujący uargumentują choć raz (w formie komentarza), że wybrane przez nich zdjęcie dachu zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, mają szansę na jedną z 3 nagród – odkurzaczy mobilnych SEVERIN. 

Patronem plebiscytu i fundatorem nagród jest marka BMI Braas, a medialnie wspierają go portale magazynów Fachowy dekarz i Cieśla oraz Nasz Dekarz.

Link do albumu SUPER DACH >>