Regionalna Gala 2020 SUPERDEKARZ GOLF ACADEMY – Region Wschodni

W pierwszy weekend września (4-5.09.2021), na polu golfowym Mazury Golf Club, odbyło się pierwsze z regionalnych spotkań pod hasłem “SUPERDEKARZ GOLF ACADEMY”

Na wydarzenie, wraz z partnerkami, zaproszeni zostali dekarze z Regionu Wschodniego, którzy znaleźli się w pierwszej setce najlepszych uczestników programu SUPERDEKARZ 2020.

Jak wiadomo, pandemia pokrzyżowała plany organizacji corocznej, zimowej Gali SUPERDEKARZ, ale zielone przestrzenie pola golfowego okazały się równie idealnym miejscem do spotkania.

Uczestnicy Akademii Golfa mieli okazję spróbować m.in. sił w celowaniu piłką do dołka na putting greenie oraz uderzania piłki na długie odległości na treningowym driving range. Wielu przekonało się, że golf to wymagający kondycji, a przede wszystkim koncentracji, sport.

Wieczorem, w urokliwych wnętrzach Hotelu Przystań w Olsztynie, statuetkę SUPERDEKARZA REGIONU oraz statuetkę w kategorii MISTRZ AKCESORIÓW 2020 odebrał wielokrotny zdobywca nagród, pan Jerzy Łączyński. Odebrał ją z rąk pana Pawła Dadasa, Regionalnego Kierownika Sprzedaży Regionu Wschód oraz pana Artura Gałki, Dyrektora Handlowego BMI.

Mamy nadzieję, że spotkanie dało uczestnikom wydarzenia wiele radości i uśmiechu. Kto wie, ilu dekarzy zechce wkrótce ćwiczyć sztukę precyzji na innym, bo golfowym polu? Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę!
Kolejne spotkanie już wkrótce!