Lata spokoju dzięki Gwarancji Systemowej BRAAS [wideo]

Od kwietnia 2017 roku dostępna jest Gwarancja Systemowa na dach firmy Monier Braas. Dachówka Braas, oryginalne akcesoria dachowe oraz certyfikowany dekarz są gwarancją funkcjonalności całego systemu dachowego. Jest to pierwsza na rynku gwarancja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Obejrzyj film [link niżej], by łatwo zapoznać się z warunkami Gwarancji Systemowej Braas.

System dachowy powinien być spójną całością. Na jego funkcjonalność wpływają nie tylko dobrej jakości dachówki, ale także akcesoria dachowe, których rola w całej konstrukcji jest równie istotna, ponieważ w dużej mierze to one odpowiadają za szczelność, wentylację, a także trwałość połaci dachu. Kolejnym ważnym aspektem właściwego działania całego systemu jest skorzystanie z usług wykwalifikowanego dekarza, który poprawnie zamontuje wszystkie elementy. Montaż struktury dachowej można porównać do układania puzzli – każdy element jest istotny dla osiągnięcia pożądanych efektów, nie tylko estetycznych, ale przede wszystkim funkcjonalnych. Można próbować dopasowywać do siebie puzzle z różnych zestawów i może nawet uda się połączyć je w całość. Istnieje jednak spore ryzyko, że ostateczny rezultat nie spełni inwestorskich oczekiwań.

– Jednym z głównych powodów wprowadzenia Gwarancji Systemowej jest zapewnienie inwestorom długotrwałego bezpieczeństwa – mówi Grzegorz Barycki, prezes Monier Braas Polska. – Kompletny system dachowy złożony z produktów najwyższej jakości i wykonany przez Certyfikowanego Dekarza Braas, daje pewność, że każdy z elementów, a więc dachówki i akcesoria, zachowa swoje właściwości techniczne przez długie lata. Dzięki temu inwestorzy unikną kosztów nieplanowanych napraw i remontów – podkreśla Grzegorz Barycki.

Zyskuje inwestor
Chcąc wesprzeć inwestorów i pomóc im zredukować ryzyko związane z budową domu, Braas oprócz swojej standardowej gwarancji na poszczególne produkty proponuje gwarancję funkcjonalności kompletnego systemu dachowego. Gwarancja Systemowa to nie tylko oszczędność w dłuższej perspektywie, ale także spokój ducha. A nawet jeśli już zdarzy się usterka, to zdecydowanie łatwiej znaleźć pomoc u jednego producenta całego dachu, niż u kilku różnych dostawców poszczególnych rozwiązań.

 

Sprawny system dachowy przez lata
Aby otrzymać 15-letnią Gwarancję Systemową Braas, należy skorzystać z dachówek i akcesoriów dachowych Braas oraz usług Certyfikowanego Dekarza Braas. W gestii inwestora pozostaje wybór produktów objętych Gwarancja Systemową, które najlepiej odpowiadają na jego potrzeby. Wśród nich znajdują się dachówki ceramiczne i betonowe, folie wstępnego krycia, taśmy kalenicowe, produkty do wentylacji okapu, komunikacja aluminiowa i stalowa oraz system obróbki Wakaflex i Easy Flash.

Więcej informacji na temat Gwarancji Systemowej znajduje się w filmie:

oraz na stronach www.GwarancjaSystemowa.pl oraz www.braas.pl.