Konkurs kulinarny “Ekspresem przez wakacje”

Pozostając w duchu tegorocznego motywu XII edycji programu SUPERDEKARZ – Koneserzy dobrego smaku, zapraszamy Was do zabawy kulinarnej “Ekspresem przez wakacje!” Bo czy wypad nad morze, jezioro, w góry czy tropiki nie otwiera naszych oczu i zmysłów na nowe smaki lub kulinarne eksperymenty?

Wyślij do nas przepis na potrawę, którą przywiozłeś/aś z wakacyjnych podróży, wprowadziłeś/aś ją na listę swoich ulubionych dań i która zawsze ekspresowo wprowadza Cię w wakacyjny nastrój. Dodatkowe punkty przyznamy tym osobom, które do przepisu dołączą swoje zdjęcie z potrawą (lub wykonane przez siebie zdjęcie potrawy) oraz komentarz do opisywanego dania (np. dlaczego przywodzi Ci na myśl wakacyjne odprężenie lub przygodę, jakimi składnikami urzekło Cię to danie itp.)

Dla 3 autorów najciekawszych propozycji mamy:
– 1 unikatową  edycję książkę kucharskiej “SuperKids gotują” z przepisami potraw wykonanych przez dzieci i wnuki SuperDEKARZY
– oraz  2 zestawy limitowanej kolekcji fartuchów kuchennych dla Niej i dla Niego!

Na przepisy wraz ze zdjęciami czekamy do 30 września 2020.

Jak przesłać swoje zgłoszenie? Maila z przepisem, zdjęciem i komentarzem prześlij pod adres email: superdekarz0@gmail.com, pod hasłem “konkurs Ekspresem przez wakacje”.

Wybory zwycięzców dokona 3-osobowa komisja składająca się z 2 przedstawicieli organizatora programu SUPERDEKARZ oraz patrona, firmy BMI Braas.

Udział w konkursie oznacza zgodę na wykorzystanie twojego przepisu, wizerunku oraz imienia i nazwiska na profilu Facebook @Superdekarz. O adres do wysyłki nagród poprosimy jedynie zwycięzców.