FILIP CHAJZER BUDUJE DOM. JAKĄ DACHÓWKĘ WYBRAŁ? [WIDEO]

Uważni obserwatorzy profilu popularnego dziennikarza mogli zauważyć, że pochwalił się dachem swojego nowego domu. Na jakie pokrycie się zdecydował? Blacha, beton, glina? Okazuje się, że prezenter wybrał dachówki Braas. Dlaczego? O tym w „poradniku dachowym” na kanale YouTube Filipa Chajzera.

Braas gwarantuje najwyższą jakość materiałów oraz szeroki wybór modeli dachówek betonowych i ceramicznych dostępnych w bogatej palecie barw. W ofercie producenta znajdują się produkty, które mają odpowiedzieć najbardziej zróżnicowanym gustom. Od modeli klasycznych po nowoczesne, zarówno kuszące fantazją, jak i urzekające elegancką prostotą. Nic więc dziwnego, że popularny dziennikarz i prezenter Filip Chajzer zdecydował się pokryć swój dom właśnie dachówkami Braas.

Który model przekonał Filipa Chajzera?
Model, który przypadł mu do gustu, to Teviva Cisar – nowatorska dachówka płaska urzekająca prostotą i smakiem. Teviva nie traci na popularności, ponieważ doskonale podkreśla nowoczesną architekturę, a także nadaje świeżości remontowanym obiektom. Jej czysta linia i modne kolory przykuwają wzrok, sprawiając, że nie można minąć ich obojętnie.

Filip Chajzer wybrał Gwarancję Systemową
Nawet najlepszej jakości dachówki nie spełnią swojej funkcji, jeśli zostaną zamontowane niewłaściwie lub z wykorzystaniem niekompatybilnych akcesoriów. Z tego powodu Braas wprowadził do swojej oferty wyjątkową gwarancję systemową, której zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności dachowi na długie lata. Aby ją uzyskać należy kupić dachówki i akcesoria Braas, a do ich montażu zatrudnić jednego z Certyfikowanych Dekarzy Braas. Dzięki temu gwarancją zostaje objęty cały system dachowy, co daje klientowi spokój i pozwala cieszyć się domem bez obawy o niechciane usterki.