Braas wspiera Akademię Dekarską w Poznaniu

Marka Braas znana jest nie tylko z produkcji materiałów najwyższej jakości, ale także z nacisku, jaki kładzie na wykonawstwo dachów przez wykwalifikowanych fachowców. Tytuł Certyfikowanego Dekarza Braas otrzymują tylko najlepsi specjaliści, a skorzystanie z ich usług jest warunkiem otrzymania kompleksowej Gwarancji Systemowej Braas. Aby jeszcze bardziej przyczynić się do podnoszenia kwalifikacji zawodowych dekarzy, Braas udzielił swojego wsparcia nowo powstałej Akademii Dekarskiej.

Akademia Dekarska otwarta z inicjatywy Zarządu Oddziału Wielkopolskiego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i Zakładu Doskonalenia Zawodowego stanowi miejsce wymiany wiedzy i doświadczenia oraz centrum szkoleniowe, w którym obecni i przyszli dekarze mogą podnosić swoje kompetencje i doskonalić umiejętności. Akademia pozwala zdobyć szeroką wiedzę w zakresie usług dekarskich, a tym samym zwiększyć konkurencyjność dekarzy na rynku.

– Fachową wiedzę i umiejętności trudno przecenić, ponieważ nawet materiały najlepszej jakości mogą okazać się zawodne, jeśli zostaną niewłaściwie zamontowane – mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu BRAAS. – Kierując się tą ideą, Braas objął swoim patronatem Akademię Dekarską, w której odbyły się już pierwsze szkolenia. Korzystanie z usług profesjonalistów to klucz w stworzeniu pięknego i bezpiecznego dachu nad głową – dodaje Adam Ziółek.