Blachodachówki w ofercie Braas

Marka BMI Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, wprowadza do swojej oferty nowość – blachodachówki panelowe.

Rozbudowa portfolio produktowego Braas to wyjście naprzeciw potrzebom szerokiej grupy klientów, którzy poszukują różnorodnych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych. Modele blachodachówek panelowych to sprawdzone i popularne kształty AeroDek, dobrze znane z asortymentu firmy Icopal, która razem z Braas należy do międzynarodowego koncernu BMI Group.

Blachodachówki Braas wyróżnia trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz nowoczesna forma. Blachodachówki z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych, dostępne są w kilku kolorach, w modelach AeroDek Tradition (przypominająca klasyczną dachówkę) oraz AeroDek Harenda (wzorowana na drewnianym goncie),

Z kolei model AeroDek Quadro wyróżnia się na rynku, ponieważ jest to pierwsza w Polsce blachodachówka o płaskim profilu. Dzięki temu doskonale podkreśla charakter nowoczesnej architektury. AeroDek Quadro jest lakierowana proszkowo (po wytłoczeniu) i oferowana w czterech wariantach kolorystycznych. Blachodachówki Braas sprawdzą się na pokrycie dachowe zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, nowo budowanych oraz modernizowanych.

Razem z blachodachówkami panelowymi w ofercie pojawił się również szeroki wybór akcesoriów i materiałów montażowych dostosowanych specjalnie do tego typu pokrycia. Gąsiory, wiatrownice, pasy nadrynnowe, wsporniki do ław kominiarskich, wsporniki do płotków przeciwśniegowych, taśmy wentylacyjne, wkręty i gwoździe dedykowane są specjalnie blachodachówkom panelowym, umożliwiając efektywny, pewny montaż i staranne wykończenie. Dla poprawnego rozwiązania wentylacji i zabezpieczenia strefy kalenicy zaleca się stosowanie taśm kalenicowych Figaroll Plus oraz Figaroll 2. Do uszczelnienia kominów czy lukarn doskonale sprawdzą się taśmy uszczelniające Wakaflex. Jako warstwę wstępnego krycia zaleca się natomiast stosowanie wybranych modeli membran Divoroll, które są objęte gwarancją funkcjonalności: Divoroll Kompakt 2S/ Divoroll Universal + 2S, Divoroll Top RU/Divoroll Maximum+ 2S.

Blachodachówki AeroDek objęte są 30-letnią Gwarancją Jakości BMI Braas.

Sprawdź aktualny cennik zawierający informacje dotyczące cen oraz dostępności blachodachówek panelowych AeroDek.

AeroDek Tradition

 

AeroDek Harenda

AeroDec Quadro