Weź udział w badaniu i wygraj nagrody!

Rusza druga edycja badania “Pod pewnym dachem 2017”.

Dlaczego jedni narzekają na wykonawców dachów, a inni są z nich zadowoleni na tyle, by polecać ich usługi znajomym i rodzinie? Jakiego typu pokrycia dachowe podobają się Polakom w ostatnich latach? Odpowiedzi na te pytania próbuje znaleźćportal www.superdekarz.plktórego redakcja podjęła się przeprowadzenia badania „Pod pewnym dachem 2017”.

Do udziału w badaniu portal zaprasza szczególnie osoby, które wybudowały swój dom w ciągu ostatnich 5 lat.  Jego celem jest m.in. sprawdzenie, jakie są konsumenckie tendencje w zakupie pokryć dachowych, kto ma wpływ na podjęcie decyzji o ich wyborze, w jaki sposób inwestorzy indywidualni szukali wykonawcy, a także to, co ostatecznie zadecydowało o ich wyborze. Część pytań poświęcona jest oczekiwaniom inwestora wobec dekarza na różnych etapach budowy. Odpowiedzi na pytania powinny zająć kilka minut. Termin zakończenia ankiety upływa 15 stycznia 2018 r.

Na autorów odpowiedzi, które wniosą największą wartość poznawczą dla organizatora badania, czekają nagrody ufundowane przez portal oraz jego patrona, markę Braas, m.in. nagroda główna – 1 ekspres do kawy Krups Lumio oraz 5 zestawów: kalendarz Superdekarz 2018 i płyta cd (do wyboru „The Best of Ania Dąbrowska” lub „Maleńczuk gra Młynarskiego”. Partnerami badania są: portal Extradom – Projekty domów oraz wydawca dwumiesięcznika branżowego  Fachowy Dekarz i Cieśla.

– Zachęcamy dekarzy do kontaktu z klientami i zaproszenia ich do udziału w badaniu – wystarczy udostępnić post z profilu SUPERDEKARZ na Facebooku lub link do badania. Będzie to doskonała okazja, by przypomnieć o swoich usługach. Jak pokazało badanie przeprowadzone 2 lata temu, większość ankietowanych wybierała ekipę dekarską z polecenia – mówi Małgorzata Lasota, koordynator programu Superdekarz.

Badanie „Pod pewnym dachem 2017” jest częścią projektu poświęconego zbadaniu wzajemnych oczekiwań wykonawców i zleceniodawców oraz pokazaniu dobrych przykładów obsługi klienta. Wyniki ankiety posłużą również do opracowania artykułu dla branży dekarskiej, zawierającego wskazówki dla dekarzy, w jaki sposób profesjonalnie i efektywnie współpracować ze zleceniodawcą.

 

Uzupełnij ankietę