SUPERDEKARZE ROKU ze statuetkami!

Za nami 7 Gala SUPERDEKARZ 2015.
Jerzy Orłowski z Pyrzyc, Andrzej Bylski z Koszalina oraz Rafał Szczepański z Poddębic – oto finałowa trójka ogólnopolskiego konkursu SUPERDEKARZ ROKU, który od 7 lat nagradza najlepszych wykonawców dachów w kraju. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek miało miejsce podczas uroczystej Gali SUPERDEKARZ 2015, która odbyła się 5 lutego br. w łódzkim hotelu Andel`s. Wzięło w niej udział 100 najlepszych dekarzy w Polsce oraz przedstawiciele mediów branżowych.

Gala SUPERDEKARZ 2015 była zwieńczeniem 7. edycji programu dla profesjonalnych wykonawców dachów, organizowanego pod patronatem marki BRAAS. Od lat program skupia najlepszych dekarzy, którzy przez niemal cały rok biorą udział w rywalizacji o miano SUPERDEKARZA ROKU. Liczy się nie tylko ilość położonych dachów, umiejętność wykorzystania akcesoriów oraz kompletnych systemów dachowych, ale także udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących umiejętności zawodowe dekarzy.
SUPERDEKARZEM Roku 2015 został Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce), który awansował z 2 pozycji w edycji 2014 r. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Bylski (Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Bylski, Koszalin), a trzecie – Rafał Szczepański (Rafał Szczepański Ciesielstwo-Dekarstwo, Poddębice). Statuetkę SUPERDEKARZ REGIONU 2015 odebrało dodatkowo 13 dekarzy, najlepszych w poszczególnych częściach kraju. Nagrody wręczył Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier Braas Polska, w towarzystwie Katarzyny Pakosińskiej, która poprowadziła uroczystość. Muzyczną gwiazdą wieczoru była legenda polskiego rocka, zespół T.Love, a do tańca publiczność porwała gruba Drugi Tydzień.

WYNIKI PROGRAMU SUPERDEKARZ 2015
Zwycięzcy krajowi:
I miejsce – Jerzy Orłowski – Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce
II miejsce – Andrzej Bylski – Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Bylski, Koszalin
III miejsce – Rafał Szczepański – Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Poddębice.

Zwycięzcy regionalni:
1. Łukasz Budzyński – Mistrz Regionu Wielkopolskiego, Zakład Blacharsko-Dekarski, Gniezno, Strzyżewo Smykowe
2. Jerzy Łączyński – Mistrz Regionu Mazowieckiego, Domino Dach, Mińsk Mazowiecki
3. Roman Dyduch – Mistrz Regionu Śląskiego-Zachodniego, F.U.H. Dachbud, Orzesze
4. Eugeniusz Ziółkowski – Mistrza Regionu Opolskiego, Dachy Ziółkowski
5. Bogdan Kalinowski – Mistrz Regionu Białostockiego, GD Bogdan Kalinowski, Księżyno
6. Marek Walczewski – Mistrz Regionu Lubuskiego, Ciesielstwo i Dekarstwo Ogólnobudowlane Marwal, Osieczna
7. Krzysztof Ferenc – Mistrz Regionu Podkarpackiego – Trans-Ferbud s.c., Krasne Malawa
8. Franciszek Tusk – Mistrz Regionu Pomorskiego, Zakład Dekarsko-Blacharski
9. Rafał Wojewoda – Mistrz Regionu Małopolskiego – P.U.H RAFDEK Rafał Wojewoda
10. Zbigniew Gozdur – Mistrz Regionu Lubelskiego, Best-Dach, Radom
11. Grzegorz Adamczyk – Mistrz Regionu Śląskiego-Wschodniego, Allbud, Łodgowice
12. Robert Matkowski – Mistrza Regionu Dolnośląskiego-Wrocławskiego, ROMABUD Robert Matkowski
13. Dariusz Matubowski – Mistrz Regionu Sudeckiego, Usługi Budowlane-Dach, Czernica

Nagrody dodatkowe:
1. Wiesław Kolecki – Debiut 2015 roku, PPHU KOLMAX
2. Paweł Rojek – Mistrz Systemów Dachowych 2015, Zakład Konstrukcyjno Dekarski
3. Rafał Szczepański – Najlepszy wynik w dachówce CISAR w 2015 roku, Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Poddębice
4. Daniel Czarnecki – Najlepszy wynik w dachówce TEVIVA CISAR w 2015 roku, Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki.