Rozkręcona promocja na dachówki w technologii Cisar

Do 31 sierpnia 2017 roku obowiązuje promocja na wszystkie modele dachówek betonowych Braas w technologii Cisar pod hasłem „Rozkręcona Promocja Cisar 2017”.

 

Nowoczesna technologia produkcji
Celem zastosowania technologii Cisar w produkcji jest zapewnienie dachówce betonowej wytrzymałości, gładkiej powierzchni i wysokiego poziomu estetyki. Za to zadanie odpowiedzialne są odpowiednio trzy warstwy: nośna, wygładzająca i uszlachetniająca. Dodatkowo powierzchnia dachówek pokryta jest podwójnie powłoką akrylową Lumino, która zabezpiecza przed działaniem zmiennych czynników atmosferycznych i promieni słonecznych.

– CISAR jest innowacyjną technologią produkcji stosowaną jedynie w przypadku dachówek marki Braas – mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu Monier Braas. – Od wprowadzenia do sprzedaży 12 lat temu stale cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Obecnie mamy cztery różne kształty do zaoferowania w tej technologii. W tym najnowszy model w rodzinie – dachówka płaska Teviva Cisar.

Rozkręcona Promocja Cisar 2017
Promocja obejmuje wszystkie kolory dachówek betonowych Cisar – wykonanych w wyłącznej technologii Braasa. Są to modele Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar i Romańska Cisar. O szczegóły promocji należy pytać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów dostępne są na stronie: http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html. Więcej informacji również na stronie http://www.braas-promocja.pl.