RAFAŁ SZCZEPAŃSKI – SUPERDEKARZ ROKU 2016

Tytuł: SUPERDEKARZ ROKU 2016
Firma: Ciesielstwo – dekarstwo Szczepański Rafał, Łódź

Jego firma uczestniczy w programie Superdekarz od 4 lat. On sam bardzo szybko został dostrzeżony przez markę BRAAS i już wkrótce otrzymał tytuł Certyfikowanego Dekarza Braas. W edycji 2015 tegoroczny mistrz zajął III miejsce w rywalizacji ogólnopolskiej, a rok wcześniej był SUPERDEKARZEM REGIONU ŁÓDZKIEGO 2014.

Teren, na którym działa firma Pana Rafała, obejmuje praktycznie całe województwo łódzkie, choć najwięcej dachów położył w północnej i zachodniej części tego regionu. Jak mówi, najczęściej kładzie dachy na nowo powstałych budynkach mieszkaniowych. Na brak pracy nie narzeka – rocznie realizuje kilkadziesiąt budów!

Co ceni sobie najbardziej w programie SUPERDEKARZ? „Najbardziej cenie sobie fakt jego istnienia. Niewiele firm producenckich w tak miły sposób nagradza współpracę z wykonawcami, wzbudzając jednocześnie w Nas – mężczyznach instynkt rywalizacji”.

W ciągu ostatnich lat stał się prawdziwym specjalistą od produktów Braas. Na jego budowach naczęściej można spotkać dachówkę Rubin 13V(K), jako najbardziej klasyczną formę pokrycia dachowego, oraz dachówkę TEVIVA, jako rozwiązanie na nowoczesne bryły budynków. Nic dziwnego, że został niekwestionowanych zwycięzcą roku 2016 w 2 kategoriach związanych z technologią CISAR!

Na pytanie, za co doceniają jego firmę klienci, Rafał Szczepański odpowiada: terminowość realizacji, kompleksowe doradztwo w zakresie konstrukcji dachu i materiałów pokryciowych, a także dokładność wykonanych prac. Bo porządny dach ma przetrwać długie, długie lata!