NOWOŚĆ: „Papa Braas-BIT Premium SBS”

Miło nam poinformować Państwa, że marka Braas powiększyła portfolio produktów o papę asfaltową wierzchniego krycia. Papa Braas-BIT Premium SBS przeznaczona jest pod pokrycia dachowe na dachach spadzistych wykonanych z dachówek Betonowych, ceramicznych lub blachodachówek.

Produkt ten jest odpowiedzią na zgłaszaną przez dekarzy oraz dystrybutorów potrzebę uzupełnienia oferty produktowej Braas o papę bitumiczną do mocowania mechanicznego, dedykowaną na dachy spadziste. Szybka realizacja Państwa życzeń była możliwa dzięki współpracy z firmą Icopal – liderem systemów hydroizolacyjnych, w ramach Grupy BMI

Za sprawą najwyższej jakości surowców oraz unikalnym technologiom wykorzystanym przy produkcji papy Braas-Bit Premium SBS, oferowany przez Braas produkt charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Nie bez znaczenia jest również fakt, że mimo bardzo wysokich parametrów technicznych grubość papy wynosi zaledwie 2,8 mm, co przekłada się na niską wagę papy, która jest istotnym parametrem dla dekarzy ją układających (waga rolki papy wynosi ok. 30 kg)

Papa objęta jest 20-letnią gwarancją na hydroizolacyjność. Dodatkowo Braas gwarantuje odporność wyrobu (trwałość parametrów) na promieniowanie UV (ekspozycja na słońce) i warunki atmosferyczne (bez właściwego przykrycia dachówką betonową, dachówką ceramiczną lub blachodachówką) przez okres 2 lat.

Papa Braas Bit-Premium SBS wchodzi w skład grupy asortymentowej akcesoria dachowe i podlega zgodnie z OWD takim samym regułom logistycznym jak pozostałe oryginalne akcesoria dachowe Braas.

Mamy nadzieję, że nowość produktowa Braas zyska wkrótce wielu użytkowników. Jak zawsze, na ewentualne pytania lub wątpliwości odpowiedzą Doradcy Techniczni Braas lub Doradcy techniczno-Handlowi Braas.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną Deklaracją Właściwości, Informacją Techniczną oraz Kartą techniczną produktu.