Nowoczesność czy klasyczna elegancja? A może jedno i drugie? Dachówka Topas w nowych, wyjątkowych kolorach

Choć dachówka ceramiczna w budownictwie znana jest od wieków, jej ponadczasowy charakter wciąż gwarantuje jej najwyższe miejsce wśród pokryć dachowych. Klasyczna elegancja, dystyngowany smak i ciepło – które sprawiają, że budynek staje się domem – nieustannie budują prestiż dachówek ceramicznych.

Dla miłośników architektury jest jasne, że dach to element decydujący w każdej konstrukcji – to on określa charakter budynku. To jego trzeba wybrać ze szczególną starannością, by stał się ozdobą, a jednocześnie niezawodnym systemem dającym schronienie przez wiele lat. Najwyższa jakość i mistrzowski design często wydają się trudne do połączenia.

Kultowy model Topas
Model Topas to dachówka odpowiadająca najbardziej wymagającym klientom. Stanowi doskonałą alternatywę dla popularnych dachówek płaskich, jednak dzięki delikatnemu wyprofilowaniu czyni pokrycie ciekawszym, zachowując przy tym wyważoną harmonię. Cechą charakterystyczną modelu Topas jest jego uniwersalność. Geometryczność i elegancka prostota doskonale wkomponują się w nowoczesne projekty lub odświeżą budynki o klasycznym charakterze. Najwyższa jakość gliny wykorzystywana w dachówkach Braas stanowi gwarancję niezawodności na lata.

Nowe kolory dachówki Topas
– Nieustannie dopracowujemy naszą ofertę, aby była bogata i atrakcyjna, odpowiadająca najbardziej zróżnicowanym gustom – mówi Grzegorz Barycki,  prezes Monier Braas Polska. – Popularność modelu Topas skłoniła nas do poszerzenia jego wachlarza kolorystycznego o nowe, wyjątkowe odcienie. Model Topas 11V glazura topline dostępny jest więc w kolorze szary kryształ, a angoba w kolorze łupkowym. Mniejszy odpowiednik tej dachówki – Topas 13V glazura topline dostępny jest w kolorze łupkowym błyszczącym, a angoba w kolorze łupkowym – dodaje Grzegorz Barycki.

Chłodna, szlachetna barwa (a w przypadku powłoki z glazurą topline także wysoki połysk) podkreśla elegancki, nowoczesny charakter domu. Niekwestionowany luksus i klasa spełnią oczekiwania fanów minimalizmu, dla których jakość ma mówić sama za siebie. Kolory szary kryształ i łupkowy błyszczący oparte są na chłodnej, szlachetnej szarości. Nieco jaśniejsze, utrzymane w innej tonacji niż najpopularniejszy w Polsce kolor antracytowy uczynią dach wyjątkowym, przykuwającym uwagę. Jednocześnie wspaniale komponując się z całą gamą tynków i pokryć, pozostawią szerokie pole dla wyobraźni podczas wyboru koloru ścian.

Dachówki Topas w gwarancji systemowej Braas
Jak wszystkie dachówki ceramiczne Braas, tak i model Topas objęty jest trzydziestoletnią gwarancją. Jednak dachówka to nie wszystko, za niezawodność systemu dachowego odpowiada szereg elementów i jakość usług dekarskich. Z tego powodu firma Braas jako pierwsza w Polsce oferuje gwarancję systemową na CAŁY dach. Dokonując zakupu dachówki i akcesoriów dachowych Braas oraz korzystając z usług naszych certyfikowanych dekarzy, inwestor otrzyma gwarancję na 15 lat na cały system dachowy.

Więcej informacji nt. gwarancji systemowej znajduje się na stronach:
www.braas.pl i www.gwarancjasystemowa.pl.

Braas Topas 13V lupkowy

Braas Topas 13V łupkowy

 

Braas Topas 13V lupkowy blyszczacy

Braas Topas 13V łupkowy błyszczący

Braas Topas 11V szary krysztal

Braas Topas 11V szary kryształ

 

Braas Topas 11V lupkowy

Braas Topas 11V łupkowy