Na szczycie: TOP DACH wiosna/lato 2018

Rozmowa z Tomaszem Szczypiorowskim z firmy TOM-DACH w Częstochowie, zwycięzcą internetowego plebiscytu Top Dach wiosna-lato 2018.

Zostałem dekarzem, bo…

Dekarstwo od zawsze było i jest moją pasją. Pracuję w zawodzie już ponad 20 lat. Uwielbiam to robić i szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, abym mógł robić zawodowo cokolwiek innego.

Najbardziej lubię…

Dachy czterospadowe. Ich wygląd pasuje zarówno do budynków nowoczesnych, jak i zwykłych, tradycyjnych. Dobrze zaprojektowany i odpowiednio wykonany zapewni wysoki komfort użytkowania poddasza oraz atrakcyjny wygląd domu. Najczęściej kładę dachówkę Rubin 13V, ponieważ przy wyborze dachówek ceramicznych zakładkowych ta oferta producenta jest ogromna, ma wiele kolorów i kompletny system dostosowany pod kątem funkcjonalności, formy, barwy oraz materiału.

Zachęcam klientów do… 

Do serwisowania dachów oraz do wyboru oryginalnych systemów dachowych Braas, ponieważ klient otrzymuje w ofercie nie tylko bardzo bogaty wybór dachówek, ale też cały system krycia dachu, który tworzy całość dopasowaną do siebie pod względem technologicznym, jak i estetycznym.

Swoim klientom najczęściej polecam… 

Dachówkę Rubin 13V, o której wcześniej wspominałem, i zazwyczaj decydują się właśnie na nią. Klienci, którzy dokonują tego typu wyboru, mają zazwyczaj wysokie wymagania i chcą mieć ładny dach, a z tą dachówką efekt będzie murowany.

Dziękujemy i gratulujemy wyboru Pana firmy przez internautów.