IX MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH DEKARZY I XVII KONGRES POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DEKARZY

W dniach 30 stycznia do 1 lutego w Poznaniu rozpoczną się IX Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy i XVII Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

50 młodych dekarzy z całego kraju będzie rywalizowało ze sobą o tytuł Najlepszych młodych wykonawców dachowych w Polsce. Zmagania odbędą się w 4 kategoriach konkursowych: dachy strome, dachy metalowe, dachy płaskie i po raz pierwszy fasady.

Marka Braas, jako OFICJALNY ZŁOTY PARTNER 9. MISTRZOSTW POLSKI MŁODYCH DEKARZY zaprasza do strefy MISTRZOSTW na hali numer 6. Produkty firmy będzie można zobaczyć w kategorii dach stromy. Wszelkie informacje dotyczące produktów marki Braas można otrzymać na stoisku w strefie Mistrzostw bądź na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Całość wydarzenia relacjonował na żywo będzie satyryk Paweł Kucharski – najśmieszniejszy standupowiec telewizji rozrywkowej. To on zadba o dobrą atmosferę w STREFIE DOBREGO DACHU. Na wszystkich dekarzy będzie czekała moc atrakcji, konkursy z nagrodami, atrakcje na stoiskach Partnerów Mistrzostw, Quizy wiedzy oraz gwiazdy.

DRUŻYNY MŁODYCH DEKARZY

W tym roku limit ilości drużyn został ograniczony do 16, choć chętnych było więcej. Będą oni reprezentować 9 oddziałów Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Razem kibicujmy Naszym Młodym Dekarzom!

Reprezentację Polski Młodych Dekarzy poznamy podczas XVII KONGRESU POLSKIEGO STOWARZYSZENIA DEKARZY w Sali WTC na 1 p. hala numer 5.