BOGDAN KALINOWSKI – Mistrz Regionu Białostockiego 2016

Postać pana Bogdana Kalinowskiego jest związana z programem SUPERDEKARZ jak… cement! Jest jego uczestnikiem od samego początku i niezmiennie zbiera laury albo jako Mistrze Regionu Białostockiego, albo finalista Superdekarz Roku.

Od 2013 roku należy również do grona Certyfikowanych Dekarzy Braas. Jest też czynnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Jego Firma, GRUPA DEKARSKA, działa głównie na obszarze województwa podlaskiego kładąc nowe dachy oraz remontując stare, a także prowadząc sprzedaż detaliczną materiałów pokryciowych oraz ogólnobudowlanych. Jednak doświadczenie pana Bogdana jest dużo większe – pierwszą firmę dekarską założył w 1993 roku. Jako GRUPA DEKARSKA działa od 2007 r.

Wśród zleceniodawców GRUPY DEKARSKIEJ przeważają klienci indywidualni, którzy doceniają bardzo profesjonalne doradztwo przed podjęciem decyzji o budowie dachu oraz szeroką znajomość rozwiązań technicznych. Nie od dziś wiadomo, że umiejętność rozmowy z klientem przekłada się bezpośrednio na sprzedaż – pan Bogdan został również Sprzedawcą roku 2016 w zakresie okien dachowych firmy Velux.